Kara Sevda Dizisinde Kimleri İzleyeceğiz?

Ay yapım imzalı yeni dizi “Kara Sevda” oyuncu kadrosunu açıkladı. Bu kadroda yer alan isimler: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Burak Sergen, Barış Alpaykut, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Gökay Müftüoğlu, Çağla Demir ve Metin Coşkun.

Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği dizinin çekimleri de devam ediyor. ‘Aşkı Memnu’, ‘Kuzey Güney’ gibi dizilerle tanınan oyuncu Zerrin Tekindor da, ‘Kara Sevda’da şimdiye kadar canlandırdıklarından farklı bir karakterle izleyiciyle buluşacak. Kemal’in (Burak Özçivit) en yakın dostu Leyla karakterine hayat verecek olan oyuncu, gizemli dünyasıyla dikkatleri üzerine çekecek.karasevda5 Kaan Urgancıoğlu ise hayatı boyunca istediği her şeye kolayca sahip olan, iş dünyasının ve sosyetenin gözde isimlerinden biri olan Emir karakterine hayat verecek.

Çok yakında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kara Sevda; iki ayrı dünyaya ait olan iki gencin sırlarla örtülü, mucizevi aşk hikayesini konu alıyor.Dizide; Kemal’in (Burak Özçivit) ailesi rolünde anne (Fehime) Zeyno Eracar, baba (Hüseyin) Orhan Güner, kardeşler Rüzgar Aksoy (Tarık) ve (Zeynep) Hazal Filiz Küçükköse yer alacak. Nihan’ın (Neslihan Atagül) ailesi olarak da baba (Önder) Kürşat Alnıaçık, anne (Vildan) Neşe Baykent, erkek kardeş (Ozan) Barış Alpaykut izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt bırakın

İlgili Kanallar


Star

Ay yapım imzalı yeni dizi “Kara Sevda” oyuncu kadrosunu açıkladı. Bu kadroda yer alan isimler: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Burak Sergen, Barış Alpaykut, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Gökay Müftüoğlu, Çağla Demir …
248 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var