Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

Deneyimli gazeteci Fatih Portakal’ın sunumuyla hafta içi her gün 19.00’da FOX’ta yayınlanan  FOX Ana Haber, günün en sıcak ve çarpıcı gelişmelerini bulabileceğiniz,  güvenilir, tarafsız ve kaliteli haberleri izleyicileriyle buluşturuyor.
657 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Facebook Sayfası
Twitter Hesabı

Tarihin Arka Odası

Tarihin Arka Odası, 2008’den beri Habertürk kanalında Murat Bardakçı’nın hazırlayıp sunduğu televizyon programıdır. Programda tarihi konular Murat Bardakçı, Erhan Afyoncu ve İnci Çayırlı ile birlikte davet edilen konuklarla tartışılmaktadır. Tarihin Arka Odası, cumartesi akşamları 23.15’te…
757 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Facebook Sayfası
Twitter Hesabı

Tarafsız Bölge

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan’ın sunumuyla, gündemin sıcak konuları, en tartışmalı başlıklar ile gündeme tarafsız bölgeden bakan program “Tarafsız Bölge”de tartışılıyor.
544 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Twitter Hesabı

Pelin Çift ile Gündem Ötesi

Pelin Çift ile Gündem Ötesi, TRT1 ekranlarında, ilgi çekici konuları ve uzman konuklarıyla, insanın en temel sorusu yaratılışa ait sırları bilim, din, semboller, tarihi gerçekler ve kadim bilgiler ışığında sorguluyor.
492 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Facebook Sayfası
Twitter Hesabı

360 Derece

Şirin Payzın’ın sunduğu “360 Derece”de, haberin nabzı, gündemin yansımaları hayata, insanlara ve olaylara 360 derece’lik bir bakışla  ekrana geliyor. “360 Derece” Cuma akşamları 19.30’da CNN Türk’te…
484 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Haber Ötesi

TRT Haber’de yayınlanan, her hafta gündem yaratacak ve ses getirecek bir haber tartışma programıdır. Nasuhi Güngör ve Serhat Akça’nın analizleri ve objektif yorumlarıyla gündemdeki olaylar masaya yatırılmaktadır. Politika, strateji, siyaset konularının ele alındığı programa ilgi büyük. Haber Ötesi, TRT Haber’de…
592 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Akıl Çemberi

Başak Şengül’ün sunumuyla CNN Türk ekranlarında yer alan, gündemdeki haberler ve siyasi konuların ele alındığı program. Programda gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor. Adli yıl mesajları, Erdoğan-Davutoğlu dönemi ve Türkiye dinlendi iddiası. Başak Şengül gündemin önemli başlıklarını soruyor, Prof. …
637 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Twitter Hesabı

Başbakan ile Gündem Özel

Başbakan ile Gündem Özel programı, Recep Tayyip Erdoğan ile başlayıp şu anki başbakan Ahmet Davutoğlu’na özel programdır. Programın içeriğini siyaset, gündemdeki haberler, Türkiye’nin mevcut durumu gibi konular oluşturur. Program Atv ve A Haber kanallarında yayınlanmaktadır…
544 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Ekonomi

A Haber’de yayınlanan Ekonomi programı en güncel, en özel ekonomi haberlerini ekranlara taşıyor.
468 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Haber 24

Haber 24, TRT Haber’de yayınlanan haber programıdır.
437 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Deşifre Özel

Deşifre Özel, 2001 yılından beri Mehmet Ali Önel tarafından sunulan tartışma programıdır. Deşifre yayın hayatına 2001 yılında Kanal 7’de başladı, 2002 yılında Star TV’ye geçti,  2009’da ATV’ye geçti ve son olarak 2011’den beri A Haber’de yayınlanmaktadır. Deşifre Özel, her cuma 22.00’da A Haber’de.
580 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Twitter Hesabı

Yarından Önce

TRT Haber’de yayınlanan Yarından Önce, Gökhan Gökçe’nin sunumuyla hafta içi her gün 23.00’da yayınlanan haber-analiz programı. Dinamik formatı ve deneyimli kadrosuyla izleyicilere ulaşmayı amaçlayan Yarından Önce, kültür, sanat, edebiyat, ekonomi ve spor dünyasında öne çıkanları da gündemine almaktadır.
405 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Akşam Haberleri

Habertürk ekranlarında Cansu Canan Özgen’in sunduğu Akşam Haberleri, Türkiye ve dünya gündemine ilişkin tüm gelişmeler, satır araları ve çarpıcı noktalarıyla  ekrana geliyor.
549 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Öğle Ajansı

Habertürk ekranlarında, Zafer Arapkirli’nin sunumu ile günün sıcak gelişmeleri Öğle Ajansı’nda.
510 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var

Haberiniz Olsun

Haberiniz Olsun programı Habertürk ekranlarında yayınlanan, gündemdeki son haberleri ekranlara getiren televizyon programıdır.
574 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Twitter Hesabı

Güne Merhaba

CNN Türk ekranlarında, Semiha Şahin ve Deniz Bayramoğlu ile “Güne Merhaba”da, gecenin ve günün taze haberleri, hava ve yol durumu keyifli bir tempoyla ekrana taşınıyor.
650 kez görüntülenmiş
0 takipçisi var
Facebook Sayfası
Twitter Hesabı