Exxen

0
Exxen

Dijital platformlar içerisinde yerel bir girişim olarak karşımıza çıkan Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulmuştur. 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlayan platform, hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda aynı anda kullanılmaya başlamıştır. Dijital içerikler için ön plana çıkan Exxen, özellikle kendine has yerel içerikleri ve eğlence odaklı programlarıyla ilgiyi üzerine toplamaktadır.

Acun Medya şirketinin kurucusu olan Acun Ilıcalı, Exxen ile ilgili çalışmasını daha öncesinden başlatmış ve resmi olarak 2021 Ocak 1 tarihinde yayına girmiştir. 1.500 kişilik bir ekip oluşturularak yapılan çalışmayla ilgili olarak, platformun ücretsiz olmayacağı ama çok uygun fiyatlarda izleme sunacağı belirtiliyor. Yıllık 900 Milyon TL bütçe ile yayın hayatına başlayan Exxen, pek çok eğlence formatını da bünyesinde barındırıyor. Dizi, reality show ve belgesel gibi formatların yanında çocuklara özel kanallar da bulunuyor.

Pek çok yaş gurubuna hitap eten Exxen, televizyonlarda yayınlanamayan kısa projeleri yayınlayacak. 20 ya da 40 dakikalık kısa içerikleri ön plana çıkaran platformun isim babası da Ali Taran olmakta. İçeriklerin açılır açılmaz zengin olmaması ama zaman içerisinde zenginleşerek ilerlemesi de oldukça ilgi topluyor.

Exxen Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Güncel olarak bakarsak reklamlı olarak erişilebilecek ücret aylık 9,90 TL iken reklamsız erişim sunacak olan ücret ise 19,90 TL oluyor. Bu şekilde bir fiyatlandırma ile ilerleyen Exxen ile ilgili fiyat politikaları henüz değişmiş değil.

Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından organize edilen Exxen içerik platformu, yerel bir Netflix yapısıyla değil de daha çok eğlence platformu olma yoluyla ilerliyor. Bu yüzden de kendine has bir tarza sahip. Yakın zamanda yaşanacak yeni güncellemeleri de sitemiz üzerinden sizlere bildiriyor olacağız.

Exxen platformunu seyretmek için mobil ya da bilgisayarınızdan resmi sitesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hemen üyelik oluşturabilir ve izleme keyfine erişebilirsiniz. Hatta dönem dönem değişmekle beraber ilk üyeliklerde en az 1 hafta ücretsiz deneme süreci sunuluyor. Beğenmezseniz üyeliğinizi iptal edebiliyorsunuz.

Exxen Exxen
TV dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

Exxen

Exxen kullanıcıları için...

Keşfet
Etiketler:
3y1t exxen, acun exxen, acun exxen fiyat, acun exxen maliyeti, acun exxen nedir, acun exxen tv, acun ılıcalı exen, acun ılıcalı exxen, daha fazla göster

Haber Bulunamadı

Üzgünüz, henüz hiçbir haber yayınlanmamış.

Program Bulunamadı

Üzgünüz, henüz hiçbir program yayınlanmamış.

Kanal Bulunamadı

Üzgünüz, henüz hiçbir kanal yayınlanmamış.