Tabii

0
Tabii

Platform konusunda aktif bir çalışmaya imza atacak olan TRT, özellikle alternatif medya konusunda çalışmalarını sürdürdüğünü söylüyor. TRT0 olarak dijital platforma giriş yapacağının altını çizen kanal, yayın hayatına çok yakında başlayacak. Bu kanalın nasıl çalışacağı ve ücretli olup olmayacağı konusu da önemli bir ölçüde ön plana çıkıyor. Salgınla ilgili olarak insanların pek çok kanal seçimi yaptığını söyleyebiliriz. Netflix oldukça hızlı ilerlese de pek çok platformla ilgili seçim yapılabiliyor. Bu yüzden alternatif medya konusunda TRT de kendine göre içerik üretmeyi hedefliyor.

Ülkemizde Netflix gibi bir platformun olmasından dolayı alternatif pek çok platform çıkmaya başladı. Bu yüzden salgınla birlikte insanlar çok daha fazla tüketim yapar oldular. Haliyle BeinConnect, Dsmart gibi kanallar da ön plana çıkarıldı. TRT0 platformu milli içerik üretmek amacıyla kurulacak. Tutunamayanlar dizisinden tanınan Osman Nail Doğan, Dünya Hali isimli diziye başlamış durumda ve çeşitli içerikler için de hazırlıklar sürüyor. Asya, Endonezya, Malezya, Hindistan gibi ülkelerde de aktif olacak olan TRT0 için çok fazla şey söylenebilir.

Platform daha sonra Tabii adını almıştır.

Tabii Tabii
TV dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

Euro 2024 Başladı ama 4K Yayın Nerede?

Gurbetçilerimizin yoğun olarak yaşadığı Almanya, 2006 Dünya Kupası’nın ardından bir büyük futbol turnuvasına daha ev sahipliği yapıyor. Almanya’nın 10 farklı şehrinde oyn...


Kanal Bulunamadı

Üzgünüz, henüz hiçbir kanal yayınlanmamış.